חייג 077-2133-002 הדפסה על קנבס - תעודת איכות

מראות

הזמן מראה מוכנה מהקטלוג מראות הזמן מסגרת יחודית למראה שלך

מראות קריסטל

מראות קריסטל הינן מראות בעלות גימור קריסטל, גימור קריסטל למראה הינו איכות הגימור הגבוהה ביותר הקיימת כיום למראות,
המראות שאנו מספקים מיובאות מאירופה ונחתכות לפי מידות בהתאמה לצרכיך בבית המלאכה שלנו.
אנו מספקים מראות לחדרי אמבטיה, מראות לחנויות בגדים וכל סוג אחר של מראות בהתאם לצרכים הייחודים שלך.

אנו נעמיד לרשותך איש מקצוע מיומן בעל ניסיון רב שנים ומוכח בתחום של מראות לבית מראות לחנויות בגדים, מראות דקורטיביות, מראות בלשיות ומראות לכל צורך אחר.
אנו מספקים גם שרותי הורדת מידות, הובלה והתקנה של מראות בכל רחבי גוש דן והמרכז כולל חיפה וירושלים בתשלום נוסף.

כל המראות שאנו מחזיקים ברשותנו הינן מראות קריסטל באיכות גימור AAA
אנו מחזיקים ברשותנו מראות פרספקס ומראות זכוכית בעוביים בין 2 מ"מ ל 6 מ"מ. במקרים מיוחדים ניתן להזמין מראות בעובי גדול יותר.
*מחיר מראה נקבע לפי שיטחה הריבועי עובייה ואופן הגימור של צידי המראה.

מראות

עיצוב מראות

מראות ניתנות לעיצוב במגוון שיטות:
(ליטוש מראה, פאזה למראה , חריטה על מראה וצריבת חול למראה ) תלוי במטרה הסופית של המראה.
*בדרך כלל כאשר מזמינים מראה ממוסגרת או עם מסגרת אין צורך בליטוש צידי המראה.
 

ליטוש מראות

ליטוש מראה מתבצע באופן מכני או ידני והוא נועד להגן על האנשים בכדי שלא יחתכו מצידי המראה החדים, בד"כ נשתמש בליטוש כאשר המראה תתלה לבדה (ללא מסגרת) על הקיר, בארון, או בחדר האמבטיה.
ליטוש למראה

פאזה למראות

פאזה למראות מבוצעת באופן מכאני על ידי מכונה מיוחדת אשר בתהליך של התזת חול ושיוף מקנה לצידי המראה שיפועים אלגנטיים באורך של 12 מ"מ במקרים מיוחדים ניתן להאריך את השיפוע עד 24 מ"מ. בדרך כלל נעשה פאזה למראה כאשר נחרצה ליצור רושם יוקרתי ואלגנטי יותר, פאזה יכולה להתאים גם למראות עם מסגרת וגם למראות ללא מסגרת, תלוי בטעם שלך.


פאזה למראה

מראות פנורמיות

אנו מספקים מראות פנורמיות בכל גודלולכל מטרה
מראות פנורמיות יעילות נגד גנבים בחנויות וכן כאמצעי בטיחות
ביציאה וכניסה מחניונים או באיזורים בהם ישנם שטחים מתים.
למידע נוסף על מראות פנורמיות לחץ כאן

מראה פנורמית

מראה בלשית

מראה בלשית או מראה דו צדדית הינה מראה רפלקטיבית כלומר,
היא תציג השתקפות בצד היותר מואר שלה, לדוגמא מראה בחדר חקירות כמו שרואים בסדרות המשטרתיות או בתוכנית האח הגדול.
מראה בלשית משמשת גם כמראה באולפני צילום, בחדרים שבהם רוצים להתקין מצלמה נסתרת וכו...
למידע נוסף על מראה בלשית
מראה בלשית

מראות איפור

מראות איפור הן מראות בעלות תאורה, אנו מייצרים מראות איפור בגדלים שונים וסוגים שונים
בהתאם לצרכים האישים שלך.
המראות שאנו מספקים הן מראות קריסטל איכותיות בעובי 5 מ"מ למידע נוסף על מראות איפור
מראה בלשית

מראת פרספקס

מראת פרספקס הינה מראה גמישה במיוחד הניתנת לעיצוב וכיפוף.
כיפוף המראה יוצר את האפקט המוכר של מראות משמינות, מראות מרזות, מראות מקטינות, מראות מעוותות.
מראת פרספקס מגיעה בעוביים של 2 מ'מ עד 3 מ'מ ובדרך כלל משתמשים בהן במקומות הבאים:
מראות לגני ילדים, מראות לבתי ספר, מראות במקומות שיש חשש שישברו במהרה. היתרון של מראות פרספקס הוא שהן פחות שבירות ממראות זכוכית וכאשר הן נשברות הן אינן מתנפצות לרסיסים.
למידע נוסף על מראות פרספקס


מראת פרספקס

מראה ענתיק

מראה יחודית זו הינה מראה בעלת כתמים בגווני ברונזה וחום המופיעים בחזית המראה ומקנים למראה חזות של מראה עתיקה אשר השנים הלחות ומזג האויר השפיעו עליה ויצרו מראה עתיק וייחודי למראה
מראה ענתיק
מראות - שירותי הובלה והתקנה אנו מבצעים שירותי הובלה והתקנה למראות בכל רחבי גוש דן העלות להובלה והתקנה תיקבע בהתאם לאופי העבודה כמות מראות להתקנה, גודל המראות ומרחק הנסיעה.  

למידע נוסף על מראות

צוות PrintNFrame ישמח לענות ולייעץ בכל שאלה בתחום ההדפסות הדיגיטאליות, הדבקות, למינציה ואומנות מסגור התמונות.

לפרטים נוספים אנא צור קשר
טל: 077-2133002
טלפקס: 03-6817382


אנו מבצעים משלוחים בתשלום עד לדלת ביתך בכל חלקי הארץ ובזמן הספקה מינימאלי.

שירות המשלוחים והורדת מידות בבית הלקוח הינם אפשריים בתשלום נוסף נפרד מעלות המראה או המסגרת.
כתובתנו: רחוב אילת 56 תל אביב   מפת הגעה
שירות לקוחות: Contact@printNframe.com
חייג עכשיו: 077-2133002
פנייתכם חשובה לנו, אנו דואגים לתת את השירות והיחס הטובים ביותר לקהל לקוחותינו.
אם נראה לך שחסר משהו באתר ויכול ליעל את השירות אנו נשמח לשמוע את דעתך.

שעות פתיחה

שעות הפעילות שלנו הן: בימים ראשון עד חמישי בין השעות 09:00-17:00
בימי שישי וערבי חג החל מהשעה 10:00 ועד 14:00
לקוחות המעוניינים ליצור קשר או להגיע בשעות מאוחרות יותר, נא לתאם זאת טלפונית מראש.
או במייל Contact@printNframe.com
נשמח לעמוד לשרותך על כל שאלה בשירות אישי ויחס חם

בברכה צוות printNframe

קצת מידע והיסטוריה על מראות דרך הכנתן ושימושיהן העיקריים:

מראה או ראי (בעברית ארכאית, מארמית: אספקלריה) היא זכוכית המונחת על שכבה דקה של מתכת כלשהי (תהליך הנקרא כיסוף) כך שהיא יכולה לשקף את הנוף שמולה. למראה קעורה תכונה נוספת של ריכוז קרני האור.

למראה שימושים רבים, הנפוץ הוא שיקוף דמות המתבונן למטרות יומיומיות וביתיות של בחינת ההופעה והלבוש, התאפרות, סידור השיער, גילוח. בזכות שימושיה אלו מראה היא חפץ המצוי בכל בית.

בשל שכיחותה ונחיצותה המראה היא אובייקט עיצובי ואומנותי. היא עשויה להיות חפץ העומד בפני עצמו, תלויה על הקיר או ניצבת, או משובצת בחפצים כגון נרתיק איפור או ברהיטים כגון שידת איפור וארון בגדים. מראות קיימות במגוון גדלים, סגנונות וצורות, וממוסגרות במסגרות ממגוון חומרים וצבעים.

המראה היא כלי עבודה חשוב של מאפרים וספרים.

בכלי רכב הנוסעים על הכביש המראה מאפשרת התבוננות לשם קבלת שדה ראייה רחב על המכוניות מסביב וכדי לאפשר הסתכלות אחורה מבלי להסתובב.

במיקרוסקופ תפקידה של המראה לרכז את קרני האור והיא משמשת להארת הדגימה מלמטה. מראות מהוות מרכיב מרכזי בתכנון הפריסקופ והקלידוסקופ.

בעבר הייתה קיימת אמונה, שבמראה נמצאת הבבואה שלנו, שהיא דמות אנושית של ממש וזהו מקור האמונות התפלות המזהירות שלא לשבור מראה ושלא להסתכל במראה שבורה.

פרט למראה המשקפת נאמנה את הנוף שמולה, קיימות מראות מעוותות המאריכות או מכווצות את הנוף.

תכונה של שיקוף קיימת גם בסגסוגות מתכת שונות ובזכוכית נקייה.

המראה המקורית ימיה כימי העולם - מאז קיימים אור ומים, יש מראות. כל חלקת מים, אם אגם רחב-ידיים ואם שלולית זעירה, הופכים למראה ומשקפים את כל הסובב אותם. האזכור הראשון של שימוש האדם בתכונת השיקוף של המים הוא באגדה היוונית על נרקיסוס, העלם יפה התואר, שהתאהב בדמות שנשקפה אליו ממימי הנחל, עד שלא יכול היה להינתק ממנה. שמו הונצח בפסיכולוגיה כהגדרה לאהבה עצמית מופרזת - נרקיסיזם.

המראות הראשונות מעשה ידי אדם היו עשויות מתכת ממורטת, מן הסתם נחושת קלל, או זכוכית געשית, אובסידיאן. רק מאוחר יותר גילה האדם את סוד ייצור הזכוכית ועוד מאוחר מזה את סוד הפיכתו של לוח זכוכית מלוטש לראי על ידי ציפוי צדו האחורי בריקוע כסף.

מקור המילה האנגלית mirror הוא בצרפתית עתיקה -mirer שמשמעה להביט בדבר או להשתקף בו, או בלטינית - mirari - לתהות על משהו. בעברית יש לנו ראי ומראה וגם אספקלריה הארכאית, שמקורה בארמית. באנגלית יש גם looking glass (זכוכית מביטה), שלה יש כפל משמעות מסוים שנעדר מן העברית - הזכוכית, המשמשת אותנו להביט בה ולראות את עצמנו, משיבה לנו מבט מתוך עינינו אנו.

הראי דרכו לשקף את כל המתרחש מולו, באופן אובייקטיבי וללא משוא פנים, כפי שאמורה לעשות עיתונות הגונה ובלתי משוחדת. משום כך יש לנו Daily Mirror האנגלי ו-Der Spigel הגרמני. את מי שנאשם במעשים שלא ייעשו ולא נענש שואלים, איך הוא יכול להסתכל בעצמו בראי כל בוקר. (בהמשך לשאלה: איך אתה ישן בלילה?) הקריקטוריסט והסטיריקן הם כמי שמציב מראה מעוותת לפני החברה, ללמדה בדרך העיוות וההגזמה את מה שעליה לדעת על עצמה ועל העומדים בראשה.

מראות מעוותות קיימות גם במציאות, בלונה פארק, למשל. הן מעקמות את כולם פרט למי שמעוקם מטבעו, ואותו הן יכולות דווקא ליישר, כזכור לכל מי שראה את הסרט מסכה - הנער שפניו מסולפים ונעווי-צורה מלידה זוכה לראות את עצמו בפעם הראשונה ככל האדם במראה מעוותת בלונה פארק.

שימוש נוסף במראות בגן שעשועים נעשה בגן הקרחונים בלוצרן, במבוך מראות בסגנון אלהמברה. נוסף לאלמנט התעיה האופייני לכל מבוך, נוסף כאן גם אלמנט הטעיה, כאשר מראות לאין מספר משקפות זו את זו בזוויות שונות, כך שהמבקרים רואים את מי שמהם נפרדו לפני שתי דקות, במרחק מטרים ספורים מהם, בקצה מעבר, אבל כשהם מתקרבים אליהם, הם נעלמים ובמקומם מתגלה מראה, ששיקפה מראה אחרת ומי יודע עוד כמה מראות, עד לזו ששיקפה את האנשים עצמם, שהמשיכו בינתיים בדרכם במעבר אחר, הרחק משם. אותו דבר לגבי פתח היציאה - רואים אותו ממול ונושמים לרווחה, אבל לא כדאי להקדים לשמוח - הוא עשוי בהחלט להימצא דווקא בקצה השני, הרחק מהמחפשים את דרכם... אבל אל דאגה, איש עוד לא נתקע שם. בסוף כולם יוצאים, כך או אחרת.

אנשים במצבים נפשיים מסוימים, כגון חולות אנורקסיה נרווזה, רואים מצג מעוות גם כשהם מסתכלים בראי ישר. כך קורה שנערה מורעבת, עור ועצמות, ממשיכה לטעון שהיא שמנה מדי וחייבת להמשיך בהרעבה עצמית. דבר לא ישכנע אותה לראות בראי מה שרואה כל מי שמסתכל בה, אם בראי ואם מחוצה לו.

את תכונת ההחזר של הראי ניצלו גם לאיתות ממרחקים, ויש שפת איתות, דומה לכתב מורס. גם תלמידים שובבים ניצלו אותה להרקיד בבואת אור על קירות הכיתה בשיעור משעמם. היום משתמשים לכך במחוון לייזר. טכניקה זו נבדקת עכשיו לשימוש חיובי וחשוב פי כמה בכפר ראטנברג שבהרי טירול, אוסטריה. ההר שטאדטברג, שגובהו 910 מטר, חוסם את קרני השמש החורפית מלהגיע אל הכפר מנובמבר עד פברואר, דבר הגורם לדיכאון על היבטיו השונים אצל תושבי הכפר. 10 אחוזים מהם כבר עזבו את המקום, ותיירים נרתעים מלהגיע אליו בחורף. הפרויקט החדש, המתנהל כיום במעבדה המתמחה באור בעיר אלדרנס במערב אוסטריה, בוחן אפשרות להציב כ-60 מראות באזורים שטופי שמש על ההרים, כך שילכדו את קרני השמש ויחזירו אותן אל רחובות הכפר ובתיו. המתקן, הליוסטאט שמו, הומצא במאה התשע-עשרה. כדי שהפרויקט יפעל כמצופה, הכרחי שפני המראות יהיו שטוחים לחלוטין. 30 הליוסטאטים ראשונים יוצבו לניסיון במחצית הראשונה של 2007 בכפר שכן, הנהנה מאור שמש רב בחורף, ותושבי ראטנברג מצפים לו בכיליון עיניים.

בעלי חיים שונים מגיבים באופן שונה למראות - כלבים וחתולים אדישים להן, משום שהם מגיבים בעיקר לריח ופחות למראה. קופים מחפשים את הקוף האחר מאחורי הראי, כמו תינוקות. ציפורים, בעיקר נחליאלים, מדמים לראות בראי זכר מתחרה, פולש לטריטוריה, ומנקרים בו בחמת זעם. פעם היה מקובל לתלות ראי בכלוב של ציפור בודדה, כדי שתחשוב שיש לה בן או בת זוג.

מקווים שהחכמתה ומצאת את החומר הנ"ל מעניין ומועיל.
מאמר זה נלקח מויקפדיה, לרשימת התורמים לערך

כנס לקטלוג מראותלטלפונים ובירורים 077-2133002, טלפקס 03-6817382, מפת הגעה. דוא"ל printNframe@gmail.com
כתובתנו היא רחוב אילת מספר 56 תל אביב
Valid CSS!
בניית אתרים
© 2006-2016 PrintNFrame, כל הזכויות שמורות. - מפת אתר
הדפסה על קנבס    הדפסה על בד קנבס    קטלוג מסגרות לתמונות    הדבקה על קאפה    מסגרות לתמונות
Powered by Weba